Co znamená Make IT happen

Představujeme ti 4 holky, které se nebojí jít si za svým. Které vyrazí do města a ulice jim patří. Které mají odvahu říct svůj názor a neberou ne jako odpověď. A které každý den předvádí světu svou vášeň a kreativitu. Tyhle holky se dívají do zrcadla a vidí v něm hodnotu a sílu svých snů. A pokud je někdy to zrcadlo zastíněné pochybnostmi nebo nejistotou, ony vědí, co dělat. Nech se inspirovat jejich příběhy a ukaž i ty světu svou odvážnou tvář. Ať už máš před sebou jakoukoli výzvu, dokážeš to!

Shopaholic Nicol

video blogerka roku 2015

Jestli někdo ví, jaké to je jít s kůží na trh, tak právě blogerka Nikola Čechová, známá jako Shopaholic Nicol. Její kanál sleduje víc než 250 tisíc fanoušků, takže o kladné i záporné reakce nemá nouze. Zjisti, jak se vyrovnává s nervozitou před kamerou i nepříjemnými hatery.

Emma Drobná

zpěvačka, vítězka talentové show

Když v jednom z kol soutěže zpívala "Love The Way You Lie" od Rihanny, měla z toho nervy, protože na zkouškách to prý bylo strašné. Nakonec ale porota její vystoupení označila jako jedno z nejemotivnějších. Proto je Emma živoucím důkazem, že i když o sobě můžeš někdy pochybovat, tak se vyplatí, jít si za svým. Zkus to taky!

Barbora Kubi

fashion designer

Hravé modely s dávkou extravagance od této mladé módní návrhářky se pravidelně objevují na přehlídkových molech fashion weeků od Budapešti po Prahu. A své talentované autorce vynesly již několik ocenění. Nahlédni do zákulisí světa módy a odhal, jak Bára překonává jeho výzvy.

Klára Fucimanová

členka RedBull Wings Team

Díky práci v Red Bullu má Klára křídla. Jde hlavně o to, že se denně setkává se zajímavými lidmi, kteří jí inspirují. Prý je to jediný job, který energii nebere, ale dává. A Klára je pro něj jako stvořená. Neustále se směje, jde do každé akce po hlavě a stíhá neskutečně mnoho aktivit. Objev tajemství jejího živelného sebevědomí.