MAKE UP IN THE CITY

Není těžké vypadat jako pravá kráska z New Yorku, když tě líčí profesionální make-up artista. Jak se ale sama rychle a jednoduše nalíčit podle newyorských trendů? To ti předvede zpěvačka Monika Bagárová společně s Margitou, make-up artistkou Maybelline New York, v novém seriálu Make-up in the City.

Nude look je prostě základ, který se hodí ke všemu! Nech se inspirovat oblíbeným newyorským trendem Moniky Bagárové a vyzkoušej na vlastní kůži nový sjednocující make-up Fit me Matte and Poreless s matujícím efektem.

Jak jednoduše podtrhnout svůj pohled a dodat řasám neuvěřitelný objem? Zpěvačka Monika Bagárová a make-up artistka Maybelline New York Margita ti předvedou, že s řasenkou Colossal Big Shot a gelovou oční linkou Lasting Drama 24h můžeš mít výrazný pohled jednoduše kdykoli!

Jak na dokonale upravené obočí? Zpěvačka Monika Bagárová ti společně s make-up artistkou Maybelline New York Margitou předvede, jak si díky tužce na obočí Brow Satin upravit obočí podle těch nejnovějších newyorských trendů. Ať už toužíš po opravdu výrazném looku, nebo dáváš přednost přirozenému líčení, s Brow Satin jednoduše vytvoříš obočí, které tě bude opravdu bavit.

Taky tě zajímá, jak vypadá romantický look podle nejnovějších newyorský trendů? A jak si úplně jednoduše vytvořit romantickou linku, která se hodí na každý den?

Myslíš, že konturing je věda? Zpěvačka Monika Bagárová ti společně s make-up artistkou Maybelline Margitou předvedou, že s tyčinkou Master Contour to jde rychle a jednoduše.